HV52S35042003212020Flange udvendig diameter: 350 mm
Flange Boring Cirkel Diameter (BCD): 300 mm
Tykkenelse på flange: 12 mm
Aksel diameter: 42 mm
Motor IEC norm: 160B5
Materiale: Rustfrit stål
Indgangsspænding: 5-24 VDC
Output signal: A90°B / A'90°B' HTL/TTL
Pulser pr. omdrejning pr. kanal: 32
Kabellængde: 20 meter
Tykkenelse på flange: 12 mm
Aksel diameter: 42 mm
Motor IEC norm: 160B5
Materiale: Rustfrit stål
Indgangsspænding: 5-24 VDC
Kabellængde: 20 meter
Specifikationer
Produktbeskrivelse
Downloads
Forventet afsendelse:
Indlæser...
Estimated Shipping:
Beregn fragt
Loading shipping methods...
Leveringsmetoder
No shipping methods available for this destination.
Specifikationer
IP klassificering
IP55 / IP67
Yderdiameter (mm)
350
Flangetykkelse (mm)
12
Encoder Material
Rustfrit stål
Kabellængde (m)
20
Akseldiameter (mm)
42
IEC norm
160B5
BCD norm
300
Oprindelsesland
NLD
HS-Kode
ERP nettovægt (Kg)
Encoder forsyning
5-24VDC
Encoder signaler
A90°B / A'90°B' HTL/TTL
Pulser
32
Beskrivelse
**Producentbeskrivelse**
**Stort flangemål** – Flangediameter på 350 mm og flange BCD på 300 mm, designet til IEC 160B5-motorer, hvilket sikrer nem integration i eksisterende systemer.
**Bredt indgangsspændingsområde** – Drift ved 5-24V DC for maksimal installationsfleksibilitet.