calcPageSize())" />BEGE flangeencoder MIG Nova+ MN-140-11-0128-7, 128 pulser, 15m kabel, aluminium
HV52A14011012807015Flange diameter: 140 mm Flange BCD: 115 mm Akse diameter: 11 mm Flange tykkelse: 7 mm Motor IEC-standard: 63B5 Materiale: Aluminium Kapslingsklasse: IP55 / IP67 Kabel længde: 15 meter Spændingsinput: 5-24 VDC Puls/omdrejning: 128 pr. kanal SignaluOutput: A90°B / A’90°B’ HTL/TTL Designet til drift i krævende miljøer, hvor præcis tilbagemelding og pålidelig dataoverførsel er nødvendig.