calcPageSize())" />BEGE flangeencoder MIG Nova+ MN-120-09-0064-7, 64 pulser, 10m kabel, aluminium
HV52A12009006407010Ydre diameter: 120 mm Flange BCD: 100 mm Flangetykkelse: 7 mm Akselflange: 9 mm Motortilslutning (IEC): 56B5 IP-klassificering: IP55/IP67 Kabellængde: 10 meter Materiale: Aluminium Indgangsspænding: 5-24 VDC Udgange: A90°B / A'90°B' HTL/TTL Pulser pr. omdrejning: 64 pr. kanal Velegnet til tekniske installationer, hvor stabilt og nøjagtigt feedback-signal er nødvendigt.